1.7.2018 Networking workshop pre LEAF
2. July 2018
Otvorený LinkedIn workshop, Košice, 20. 9. 2018
1. August 2018

Linkedln trilógia

Po vypredanom evente v Bratislave vám prinášame novú LinkedIn trilógiu!

11. 9. 2018 Linkedln trilógia: Diel prvý Poprad

12. 9. 2018 Linkedln trilógia: Diel druhý Prešov

13. 9. 2018 Linkedln trilógia: Diel tretí Košice

Na tejto profesionálnej sociálnej sieti nájdete dnes už takmer 500 tisíc Slovákov. Vedeli ste, že tak môžete nájsť nie len nového kolegu, či prácu, ale aj budovať značku, sieť kontaktov, rozširovať svoj biznis a získavať nové obchodné príležitosti?
Pozývame vás na inšpiratívnu prednášku plnú praktických informácií a príkladov, ako LinkedIn môže zmeniť váš život. Je určená pre tých, ktorí chcú za dve hodiny získať čo najviac z našej 10-ročnej praxe.

Tento silný nástroj na budovanie osobnej značky vám predstaví Kristina Kovacikova z www.linkedinstrategie.sk. Je súčasťou tímu, ktorý ako prvý priniesol osobné a firemné LinkedIn stratégie na Slovensko. Spolu s Ivanou Brutenič je odborným garantom konferencie TREND LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend. Klientom pomáha trénovať kreativitu a pozerať sa na ich aktivity na sociálnych sieťach z iného uhla pohľadu. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite.
Rozhovor s K. Kováčikovou si môžete prečítať tu: https://akcnezeny.sk/co-je-to-linkedin-a-pre-koho-je-urceny/

Hosť: Martina Novotná
Zakladateľka portálov a komunity akcnezeny.sk, akcnizeny.com a akcnemamy.sk vám prezradí svoje skúsenosti s Linkedlnom. Ako si ju na Linkedn-e našla prvá práca snov a rovnako, ako je možné ho využiť v prospech nadväzovania obchodných partnerstiev a sponzorstva pri vlastnom projekte.

Príďte, tešíme sa na vás😊.
Vstupenky tu: https://tickpo.sk/detail/linkedln-trilogia-poprad

//]]>