12 ROKOV SKÚSENOSTÍ

S LinkedInom sa priatelíme od roku 2007. O jeho výhodách sme od roku 2013 presvedčili už tisíce klientov. Odmenou nám sú ich skvelé výsledky a aj to, že od roku 2017 sme odborným garantom konferencie Trend LinkedIn Academy.

PÔSOBENIE

Naši klienti zvyčajne cielia na slovenský, český, európsky, americký a ázijský trh. Potrebujete podporiť špecifický región alebo službu/produkt? Máme radi výzvy :). Nepoznáme hranice, ochotne vycestujeme, alebo využívame Skype, aby sme vám boli bližšie.

ODVETVIA

Naši klienti pôsobia v rôznych odvetviach, napríklad trading ložísk, záhradná architektúra, IT, odpadové hospodárstvo, automotive výroba, vydavateľstvo, banky, poisťovne, investori, startu-upy a mnohé ďalšie. Dôkladne zanalyzujeme trh aj konkurenciu a vieme vás podporiť v rôznych odvetviach.

NAŠE SKÚSENOSTI

Pôsobili sme v oblasti obchodu, marketingu, reklamy, consultingu a HR, v rodinných aj nadnárodných firmách. Pozeráme sa na váš biznis cieľ z rôznych uhlov.


ZAKLADATEĽKY PROJEKTU


Kristína Kováčiková

+421 (0) 904 382 998


Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT a zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK. Pomáha klientom na celom Slovensku budovať značku a dosahovať obchodné výsledky prostredníctvom top nástroja na B2B biznis – LinkedInu. Je odborným garantom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.
Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu Zaraguza. Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. Klientom pomáha trénovať kreativitu a pozerať sa na ich aktivity na sociálnych sieťach z iného uhla pohľadu. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Ivana Brutenič

+421 (0) 911 388 668


Ivana pred trinástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK.
Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA.
Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

REFERENCIE KLIENTOV




Páčil sa mi spôsob a prejav školiteľa a informácie, ktoré som sa dozvedel.

Ing. Marián Polovka, SEIDEL Slovakia

Veľmi sa mi páčil prístup školiteľky, podané informácie aj praktickou formou, priestor na otázky a odpovede. Odporúčam!

Ing. Lenka Lefflerová, KPMG Slovensko
//]]>